Menu
KOUPIT LÍSTEK

Kristina Žůrková

img

“Když umíme změnit naše myšlení, můžeme cokoli”!

Koučka, lektorka, zakladatelka Akademie ženského leadershipu.

Žena, která chce žít naplno a to pro ní znamená zkrátka všechno naráz: rodinu, děti, vztah, čas pro sebe, smysluplnou práci, osobní růst a hlavně prožívání a užívání toho všeho na plné pecky! A tak žije pestrý “mamami život” (máma, manželka, manažerka) a podporuje další ženy, aby i ony žily naplno, byly samy sebou a proplouvaly byznysem i životem s radostí a lehkostí. To vše můžeme!

10 let podniká, ve společnosti Partners prošla manažerskými pozicemi až na pozici Senior Director. Sama zná důvěrně momenty a náročné situace, kdy nebylo vždy jednoduché udržet si rovnováhu, zůstat vnitřně klidná, být odvážná, dělat rozhodnutí, sladit všechny své role. Z vlastních zkušeností ví, že sebedůvěra, odvaha a psychická odolnost se dají trénovat a postupně navyšovat.

Právě proto se rozhodla v roce 2013, po své vlastní osobní krizi, že se chce věnovat podpoře žen v byznysu a ve vedoucích pozicích. Podle svého motta:“Nejprve leaderem sama sobě, poté můžeme býti lepším leaderem pro ostatní.”

Organizuje workshopy, přednáší, vytváří prostor pro trénink, sdílení, růst i relax a odpočinek. Při koučinku pracuje s unikátní metodou The Work, která pomáhá klientkám řešit náročné stresující situace na úrovni myšlení a emocí. Je jedním z prvních průvodců této metody v ČR.

imgwww.zenskyleadership.cz

ZPĚT NA PROFILY

Partneři projektu

img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img